Kontakt oss

Gamle Leirdals vei 16, 1081 Oslo.

Telefonnr. 907 79 572

Mailadresse: post@sigmaentreprenor.no

Lik og følg oss gjerne på Facebook og Instagram!


Lurer du på om vi kan hjelpe deg med ditt prosjekt kan du sende oss en mail (se over), kontakte oss via telefon, eller via dette skjemaet:

Ditt navn (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Emne

Melding

Kontaktpersoner

02
Lars G. Johansen
Daglig leder
Tlf.: 907 79 572
lars@sigmaentreprenor.no

Glenn E. Andersen
HMS/KS
Prosjektleder
Tlf.: 905 49 673
Glenn@sigmaentreprenor.no

John Arild Nilsen
Produksjonsleder
Tlf.:913 89 835
John.arild@sigmaentreprenor.no

Kim Andreas Larsen - Lærling
Kim A. Larsen
Byggeplassleder
Tlf.: 915 59 824
Kim.andreas@sigmaentreprenor.no

Dag Svendsby
Dag Svendsby
Tømrerbas

09
Robert Asak
Tømrerbas
Tlf.: 469 13 623
Robert@sigmaentreprenor.no

Fredrik Ørbæk
Tømrersvenn og hovedverneombud
Tlf.: 464 41 494
Fredrik@sigmaentreprenor.no

01
Radek Kazmierczak
Tømrerbas

06
Lukas Dyko
Tømrer

03
Jacek Smykowski
Hjelpemann

04
Przemek Domanowski
Murer og flislegger


Peder Krane Førland
Tømrersvenn


Daniel Green
Tømrerlærling