Kontakt oss

Gamle Leirdals vei 16, 1081 Oslo.

Telefonnr. 907 79 572

Mailadresse: post[at]sigmaentreprenor.no

Lik og følg oss gjerne på Facebook og Instagram!


Lurer du på om vi kan hjelpe deg med ditt prosjekt er du selvsagt velkomme til å ringe oss, eller sende en mail til post[at]sigmaentreprenor.no. Beskriv gjerne hovedtrekkene i prosjektet og gi en pekepinn om budsjett og tidsplan. Vi svarer selvsagt så raskt vi kan.


Kontaktpersoner

Kristian Hansen
Daglig leder
Tlf.: 995 46 455
Kristian@sigmaentreprenor.no

John Arild Nilsen
Prosjektleder betong
Tlf.: 913 89 835
John.arild@sigmaentreprenor.no

Fredrik Ørbæk
Tømrersvenn og verneombud
Tlf.: 464 41 494
Fredrik@sigmaentreprenor.no

Radek Kazmierczak
Tømrerbas

Jacek Smykowski
Hjelpemann

Daniel Green
Tømrerlærling

Lars G. Johansen
Driftsleder og byggmester
Tlf.: 907 79 572
lars@sigmaentreprenor.no

Per Gunnar Edvardsen
Produksjonsleder betong
Tlf.: 916 99 553
Per.gunnar@sigmaentreprenor.no

Dag Svendsby
Tømrerbas

Robert Asak
Tømrersvenn
Tlf.: 469 13 623
Robert@sigmaentreprenor.no

Przemek Domanowski
Murer og flislegger

Kristian Syversen
Tømrerlærling

Glenn E. Andersen
Prosjektleder
Tlf.: 905 49 673
Glenn@sigmaentreprenor.no

Kim A. Larsen
Bas og tiltredende byggeplassleder, samt hovedtillitsvalgt
Tlf.: 915 59 824
Kim.andreas@sigmaentreprenor.no

Lars Høgh
Tømrerbas og byggmester

Lukas Dyko
Tømrer

Peder Krane Førland
Tømrersvenn